Головна » Новини

"Верес-КОЛІФКС" (Костопіль) - віце-чемпіони України серед команд 1 ліги ДЮФЛ

21.06.2016, 13:22      Переглядів: 500

Результати вирішальних матчів першості ДЮФЛ України (1 ліга) серед юнаків U-17:

Плей-офф. U-17 перші матчі 05 червня 2016 року

1. «Молодь» м. Полтава – «Мрія» м. Куп’янськ 0:4

 

2. «Гірник» м. Кривий Ріг – ДЮФК «Атлетик» м. Одеса 3:1

 

3. «Верес КОЛІФКС» м. Костопіль – «Прикарпаття» м. Івано-Франківськ 1:0

 

4. «Чайка» м. Вишгород - «Прем’єр-Нива» м. Вінниця 0:0

 

Плей-офф. U-17 матчі відповіді 12 червня 2016 року

 

1. «Мрія» м. Куп’янськ – «Молодь» м. Полтава 3:3

 

2. ДЮФК «Атлетик» м. Одеса - «Гірник» м. Кривий Ріг 2:2

 

3. «Прикарпаття» м. Івано-Франківськ – «Верес КОЛІФКС» м. Костопіль 0:1

 

4. «Прем’єр-Нива» м. Вінниця – «Чайка» м. Вишгород 0:1

 

Півфінал. «Верес КОЛІФКС» м. Костопіль – «Чайка» м. Вишгород – 1:0

Фінал. «Верес КОЛІФКС» м. Костопіль «Гірник» м. Кривий Ріг – 0:4

 

Старший тренер команди "Верес-КОЛІФКС" U-17 Володимир Кобець прокоментував виступ своєї команди у фінальній частині чемпіонату ДЮФЛ України (Перша ліга). Нагадаємо, "вересівці" стали віце-чемпіонами держави, програвши сьогодні у вuрішальному матчі криворізькому "Гірнику".

- У півфінальній зустрічі проти "Чайки" з Вишгорода ми відіграли досить впевнено, повністю контролюючи перебіг матчу, - розповідає Володимир Кобець. - Як наслідок, перемога - 1:0. Цей поєдинок завершився о восьмій вечора у суботу, а вже на дванадцяту у неділю на нас чекав фінал. На жаль, за такий короткий час мої підопічні не встигли відпочити. У суперника на відновлення сил було на дві години більше. А це, зважаючи на спеку, неабияка перевага. Є ще один нюанс. 31 травня хлопці завершили навчання, тобто фактично перестали бути учнями ліцею. До того ж вони були зайняті здачею ЗНО, а відтак тренувальний процес був відсутній. За таких обставин, вважаю, срібні медалі чудовим результатом.

Нагадаємо, що старші юнаки "Верес-КОЛІФКС" впевнено перемогли у груповому турнірі першості, здобувши 45 очок, другими були юні гравці ДЮСШ-1 (Хмельницький) з 37-а пунктами, на третій сходинці - команда "БЛІСП-КДЮСШ" (Березне) - 33 очки і на 4-му - ДЮСШ "Верес" (Рівне) - 32 (всього у групі змагалось 10 команд). У молодшій віковій категорії "Верес-КОЛІФКС" лише двома пунктами (44 проти 46) поступився хмельницькому "Поділлю". ДЮСШ "Верес" (Рівне) із 36 очками стали третіми в групі, а "БЛІСП-КДЮСШ" (Березне) із 24-а очками посіли 6 позицію.