Головна » Новини

"Верес" офіційно підтвердив підписання Дениса Кожанова та Антона Поступаленка

11.01.2018, 20:09      Переглядів: 99

Народний Клуб "Верес" підписав контракти із двома футболістами. Гравцями червоно-чорної команди стали Денис Кожанов та Антон Поступаленко. Обидва півзахисники приєдналися до Народного Клубу у статусі вільних агентів та уклали з "Вересом" угоди терміном на 2 роки. 

Денис КОЖАНОВ - народився 13 червня 1987 року у місті Гірник Донецької області. Зріст - 172 см. Вага - 69 кг. Вихованець ФК "Маріуполь". Раніше виступав за донецький "Шахтар", "Карпати", "Севастополь", "Дачію" (Молдова) та "Маріуполь".Зіграв 4 матчі за збірну України.

Антон ПОСТУПАЛЕНКО - народився 28 серпня 1988 року у Харкові. Зріст - 178 см. Вага - 64 кг. Вихованець харківської ДЮСШ-13. Раніше виступав за "Металіст", "Закапраття", алчевську "Сталь", донецький "Металург", кам`янську "Сталь" та "Олімпік". Зіграв 5 матчів за молодіжну та юнацьку збірні України.

Раніше Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне) повідомила, що Народний клуб "Верес" припинив співпрацю із Геннадієм та Євгеном Пасічами. Контракти з обома футболістами розірвані за згодою сторін. Обидва півзахисники вже отримали статус вільних агентів. 

Брати Пасічі приєдналися до "Вереса" влітку минулого року у статусі вільних агентів.

У першій частині сезону Геннадій Пасіч зіграв за "Верес" у 18-ти матчах (чемпіонат УПЛ і Кубок України). Забив 1 гол. Євген Пасіч за "Верес" у першій половині сезону зіграв у 12-ти матчах. Забив 1 гол.

Народний клуб "Верес" дякує обом футболістам за співпрацю та бажає Євгену і Геннадію Пасічам успіхів у майбутньому!