Головна » Новини

Відкритий Кубок Рівненської області з футзалу серед спортсменів з наслідками ДЦП та вадами слуху

14.12.2016, 14:19      Переглядів: 261

10-11 грудня 2016 року у м. Рівне в спортивному залі Рівненського автотранспортного коледжу відбувся відкритий Кубок Рівненської області з футзалу серед спортсменів з наслідками ДЦП та вадами слуху.

У даних змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів, а саме: команди Волинської, Львівської, Рівненської областей та вихованці Острозької спецшколи-інтернату.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся директор Рівненської обласної дитячо-спортивної школи інвалідів – Левчик Сергій Сергійович та головний суддя змагань – Сікальський Андрій Васильович.

Переможцем Кубку з футзалу стала команда – Рівне -1, II місце зайняла команда – Волині, III місце посіла команда – Львівської області.