Головна » Новини

Відомі усі учасники фінального турніру чемпіонату області з футзалу черед збірних команд міст і районів

28.11.2016, 11:03      Переглядів: 191

На вихідних відбувались змагання І етапу чемпіонату Рівненської області серед збірних команд міст та районів. В суботу 26 грудня в Зарічному перемогу у своїй підгрупі здобули футболісти з Володимирицького району, котрі залишили поза бортом фінальних змагань команди Зарічненського, Сарненського та Дубровицького районів. У той же день в Костополі пройшли змагання в іншій цікавій за складом підгрупі: на гумовій підлозі місцевого ДЮСШ гравці з Рокитнівщини зуміли вибороти путівку до фіналу, залишивши позаду себе збірні Березнівського району та міста Вараш. Названі команди здебільшого були представлені гравцями команд-учасниць чемпіонату та першості області з "великого" футболу. У ще одній групі путівка до фіналу дісталась команді Острозького району.

Таким чином, у фінальному етапі чемпіонату зіграють збірні команди м. Рівне, Костопільського, Володимирецького, Рокитнівського, Острозького та Здолбунівського районів.

ІІ-й етап (фінальні змагання) відбудеться 11 грудня 2016 року в ДЮСШ №4 (вул. Фабрична, 7). Приїзд команд-учасниць та проходження мандатної комісії до 13:00. Жеребкування команд для участі у підгрупах відбудеться о 13:30. Збірні команди м. Рівне та Костопільського р-ну допускаються до фінальних змагань без участі в І-му етапі, як фіналісти чемпіонату Рівненської області з футзалу 2015 року. Початок фінальних змагань о 14:00.