Головна » Новини

Відомий склад груп на Меморіалі В.Шморгуна 2017 року

13.02.2017, 09:53      Переглядів: 512

Дванадцять команд підтвердили свою участь у ХХІ відкритому обласному турнірі з футболу 2017 року “Меморіал Володимира Шморгуна”. 

Дані змагання покликані вшануванти пам’ять колишнього гравця рівненської команди майстрів “Колгоспник” і старшого тренера команди “Авангард”, тренера дитячо-юнацького футболу, президента обласної федерації футболу Володимира Андрійовича Шморгуна.

Загальне керівництво змаганнями та контроль за їх ходом здійснюватиме Рівненська обласна федерація футболу. Безпосередня організація та проведення матчів покладається на комітет з проведення змагань РОФФ і головну суддівську колегію, яку затверджує комітет арбітрів.

Матчі турніру проходитимуть з 4 по 26 березня у місті Рівне на запасному полі стадіону “Авангард” згідно затвердженого календаря змагань.

Участь у турнірі беруть 12 колективів. Змагання проходять в два етапи:

– на І етапі команди за рейтингом розбиваються на дві підгрупи “А” та “Б” по 6 команд у кожній і грають між собою в одне коло.

– на ІІ етапі команди, котрі посіли в підгрупах 1-4 місця потрапляють до 1/4 фіналу (1А – 4Б, 1Б – 4А, 2А – 3Б, 2Б – 3А). На стадії 1/2 фіналу (переможець пари 1А – 4Б грає з переможцем пари 2Б – 3А; переможець пари 1Б – 4А грає з переможцем пари 2А – 3Б). Команди, що програли у півфіналах, грають за ІІІ місце; команди-переможці півфінальних пар зустрічаються у фіналі за І місце (господар у цих матчах визначається за жеребом).

Склад команди на гру – 18 гравців, тренер, представник. Матч складається з двох таймів по 35 хвилин та 5-ти хвилинної перерви. Дозволяється заміна 7 гравців з числа заявлених на гру. За участь незаявленого або дискваліфікованого гравця команді зараховується поразка 0:3. За неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0:3

Склад груп наступний:
ГРУПА А

ОДЕК (Оржів)
ФК “АГАТ” (Гоща)
ФК “Млинів”
"Футбольний центр" (Дубно)
“Водник” (Рівне)
КОЛІФКС (Костопіль)

ГРУПА Б
ФК “Малинськ”
ФК “САДОВЕ”
ФК “Рафалівка”
“Калина” (Бугрин)
“Звягель-750” (Новоград-Волинський)
ДЮСШ “Верес” (Рівне)