Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Визначились учасники півфіналів Меморіалу Володимира Шморгуна 2017 року

Рiвненська обласна федерацiя футболу

На вихідних відбулися матчі останнього туру групового етапу і поєдинки 1/4 фіналу "Меморіалу В.Шморгуна 2017 року". В цьому році змагання видалися дуже цікавими і принесли чимало цікавих несподіванок - як наслідок фаворити змагань зійдуться між собою в півфіналі.

У заключному турі головна інтрига заключалася у боротьбі за вихід у наступний етап в групі "А": за 4-ту путівку у 1/4 фіналу в поєдинку між собою сперечалися ФК "Млинів" та "Коливань", а їхнім "заочним суперником" був "Водник". "Студенти" грали зранку і розгромно поступилися березнівському "Случу". Це значило, що млинівчани або клеванські футболісти отримували шанс посісти 4 місце у групі - для цього їм у очній дуелі треба було тільки перемагати. Втім, зустріч цих команд пройшла у цікавій боротьбі і завершилася внічию з рахунком 3:3. Тож футбольне щастя у той день було на боці команди з НУВГП.

Продовжило щастити студентам і наступного дня: звівши поєдинок із ФК "Рафалівкою" у нічию, "Водник" виявився сильнішим у серії післяматчевих пенальті. Не менш цікавим виявилося протистояння "Случа" із "Звягелем": березнівчани повністю переграли команду з Житомирщини і заслужено перемогли. В свою чергу представники Рівненщини на Всеукраїнській арені "ОДЕК" та ФК "Малинськ" не залишили жодних шансів командам з Гощанського району.

Отже, у першому півфіналі в наступну суботу зійдуться найсильніші команди області останніх років, а у другому очікується не менш цікава боротьба між двома "командами-сенсаціями" турніру (незважаючи на результат першого матчу).  

V тур 18.03.2017 (субота)
09:00 №19 ФК Садове – ФК Малинськ 0:1
10:30 №20 Случ – Водник 4:0
12:00 №21 Звягель – Калина 4:2
13:30 №22 АГАТ – ОДЕК 0:3
15:00 №23 ДЮСШ «Верес» – Рафалівка 1:4
16:30 №24 Коливань – Млинів 3:3


1/4 фіналу 19.03.2017 (неділя)
10:30 №31 ОДЕК - ФК Садове 4:0
12:00 №32 Водник - ФК Рафалівка 2:2, по пен. 4:2
13:30 №33 Случ - Звягель 3:1
15:00 №34 ФК Малинськ - ФК АГАТ 3:0

 

  Група А І В Н П Мз Мп Різн О
1 ОДЕК (Оржів) 5 4 1 0 18 1 +17 13
2 "Случ" (Березне) 5 3 1 1 9 3 +6 10
3 ФК "АГАТ" (Гоща) 5 3 1 1 7 3 +4 10
4 "Водник" (Рівне) 5 0 3 2 4 10 -6 3
5 "Коливань" (Клевань) 5 0 2 3 6 15 -9 2
6 ФК "Млинів" 5 0 2 3 6 18 -12 2

 

  Група B І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Рафалівка" 5 4 1 0 10 3 +7 13
2 ФК "Малинськ" 5 4 0 1 18 3 +15 12
3 "Звягель" (Нов.-Вол.) 5 3 0 2 11 7 +4 9
4 ФК САДОВЕ 5 2 1 2 12 6 +6 7
5 "Калина" (Бугрин) 5 1 0 4 6 14 -8 3
6 ДЮСШ "Верес" (Рівне) 5 0 0 5 4 28 -24 0





У 1/2 фіналу зустрінуться (25 березня): 11:00 "ОДЕК" - ФК "Малинськ" та 12:30 "Водник" - "Случ"

Запрошуємо усіх вболівальників футболу відвідати вирішальні матчі турніру!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: