Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Володимира Поліщука обрано першим Почесним членом Рівненської обласної федерації футболу!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Відомому футболісту та функціонеру Володимиру Петровичу Поліщуку присвоєне звання Почесного члена Рівненської обласної федерації футболу. Таке рішення під час засідання ухвалили члени Виконавчого комітету РОФФ.

- Я скористався правом, яке мені надане згідно зі статутом нашої громадської спілки і виніс пропозицію на розгляд виконкому. Вважаю, що Володимир Петрович заслуговує цього звання, враховуючи скільки зроблено для футбольної громади Рівненщини, для розвитку футболу у нашому краї, - зауважив голва Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

За статутом РОФФ почесні члени Федерації можуть відвідувати засідання Конференції та Виконавчого комітету, маючи дорадчі повноваження.

Рівнянин Володимир Поліщук у лютому відсвяткував своє 70-річчя. Виступав за команди майстрів класу «Б» «Колгоспник» (Рівне), команду класу «А» «Молдова» (Кишинів), із 1972 по 1974 роки грав у команді «Авангард» (Рівне), за десять років повернувся уже у статусі старшого тренера. Інспектував і був делегатом на матчах першої, другої ліг ПФЛ та Прем’єр-ліги. Упродовж 12 років очолював Рівненську обласну федерацію футболу, також декілька років обіймав посаду перший заступник голови РОФФ.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: