Головна » Новини

Юні рівняни посіли високе 4 місце в Всеукраїнському фіналі "Шкіряного м`яча"

26.08.2016, 16:04      Переглядів: 276

24 серпня, на День незалежності, у Чернівцях стартував фінал Всеукраїнського турніру "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola", у якому беруть участь 7 команд-переможців зональних змагань і команда ЗОШ №27 м. Чернівці як господар турніру.
4. ЗОШ №142 м. Дніпро
Розпочалися змагання з елементів техніки гри у футбол. Юні футболісти демонстрували вміння жонглювати м’ячем, пробивати м’яч на дальність і точність. Суддівська бригада на чолі з арбітром національної категорії Петром Кобичиком визначила кращих з них. У жонглюванні м’ячем переможцем став Щур Артем з НВК №1 м. Роздільна Одеської області. При виконанні ударів на дальність з результатом 48 метрів переміг Уруський Ілля із ЗОШ №2 м. Теребовлі Тернопільської області, а у виконанні ударів на точність перемогу з результатом "5 з 5" переміг чернівчанин Скакун Олег.
У першому турі групи "А" зустрілися команди ЗОШ №2 м. Теребовля та НВК №26 м. Рівне. Протягом двох таймів на полі точилася рівна безкомпромісна боротьба з поперемінними атаками. За порушення правил у карному майданчику судді призначили пенальті у ворота теребовлян, який успішно був реалізований учасником рівненської команди. Команда з Теребовлі кинулась виправляти становище, але учні з Рівного успішно захищалися й довели матч до перемоги з рахунком 1:0.
Напружено проходив матч між командами із Житомира та Чернівців. На початку першого тайму перевагу мали житомиряни, але втілити її в гол не могли. Під час контратаки буковинців футболіст команди із Житомира грубо порушив правила й був вилучений з поля, а чернівчанин В.Таланов реалізував пенальті. На початку другого тайму житомирянам вдалося відновити рівновагу. Далі гра проходила з перемінним успіхом. За чотири хвилини до кінця матчу знову відзначився В.Таланов, який забив переможний м’яч – 1:2.
Другий день фінальних змагань у Чернівцях пройшов дуже цікаво й напружено, бо результат кожного матчу мав великий вплив на подальшу долю команд. У другому турі зустрілися команди НВК №26 (Рівне) та ЗОШ №27 (Чернівці). Це був поєдинок двох рівних команд. Основна боротьба точилася в центрі поля. Обидві команди реально претендували на перемогу в групових змаганнях. Але два тайми боротьби не принесли успіху жодній з них. Матч завершився внічию 0:0. У матчі між командами ЗОШ №2 (Теребовля) та ЗОШ №14 (Житомир) перевага була на боці теребовлян, і вони заслужено перемогли з рахунком 3:0.
Долю переможця групи "А" вирішував третій тур. Команда з Рівного перемогла житомирську команду – 1:0, а господарі змагань перемогли команду міста Теребовля – 1:0. Переможцем групи "А" стала команда ЗОШ №27 (Чернівці). У господарів булакраща кількість забитих м’ячів над рівненськими школярами. Як не прикро, але для виходу у головний фінал нам не вистачило буквально дещиці. Третє місце посіли учні з Теребовлі, четверте – житомиряни.
У групі "Б" команда ЗОШ №6 м. Вінниця поступилася учням міста Дніпро з рахунком 1:4. Дніпряни переважали своїх суперників протягом всього матчу й довели його до перемоги. В іншій парі зустрілися командиЗОШ №6 м. Куп’янська та НВК №1 м. Роздільна. На полі точилася рівна боротьба. Поперемінно атакували футболісти однієї та іншої команди. Проте вдача була на боці юних футболістів з Роздільної, які зуміли забити два м’ячі. Перемога з рахунком 2:0.
У другому турі команда ЗОШ №14 (Дніпро) з рахунком 2:0 перемогла команду НВК №1 (Роздільна), а хлопці з команди ЗОШ №6 міста Куп’янська з рахунком 4:0 перемогли вінничан. У третьому турі матч команд Куп’янська та Дніпра завершився внічию 0:0, а вінницька ЗОШ №6 розгромила хлопців з Роздільної – 8:1. У групі "Б" переможцями стали учні ЗОШ №142 (Дніпро), друге місце посіли футболісти Куп’янська, третє – вінничани, четверте – НВК №1 (Роздільна).
На жаль, рівненські школярі не змогли посісти призове місце в Всеукраїнському фіналі, поступившись команді Куп’янска з рахунком 0:1. Тож юні підопічні Юрія Кубишкіна посіли високе 4 місце. Шанс на реванш у наших хлопців може з’явитись наступного року, адже ААФУ має на меті ввести ще одну, старшу вікову групу (U-14) в змаганнях на призи клубу “Шкіряний м’яч» . А перше місце на час написання даного матеріалу розігрували між собою команди господарів та Дніпра. Як вже повідомлялось раніше, переможець фіналу «привезе» додому ще й майданчик для міні-футболу з штучним покриттям.

На фото: Опанащук Артем (НВК № 26 м. Рівне) виконує вправи з жонглювання