Головна » Новини

Завершився футбольний сезон у Володимирецькому районі

30.10.2017, 10:37      Переглядів: 335

Підсумки футбольного сезону 2017 року Володимирецького району

В неділю, 22 жовтня добіг кінця черговий чемпіонат Володимиреччини з футболу у першій та другій лігах, який розпочався 30 квітня. Стартувало 24 команди, але ФК «Рафалівка» не зміг грати на два фронти. Напруга у двох лігах трималася до останнього туру. В першій лізі рівну кількість очок (по 40) до цього мали Кідри та «Моноліт», але додаткові показники в особистих зустрічах були кращими у сільських футболістів, тому їм потрібно було серед тижня просто перемогти сусідів з Канонич, що вони й зробили.

Це перше чемпіонське звання Кідерської  «Юності» за останні чотири десятиліття. Це великий і заслужений успіх усіх гравців та тренера Олександра Ткача. Чемпіонські відзнаки, окрім керманича, отримали сільський голова Федір Лепуга, активісти Олег Ворожбит і Леонід Павлюк та гравці команди: Турчик Назар та Кирил, Ткач Михайло та Федір, Лепуга Андрій та Віталій, Тоюнда Захар, Андрій та Сергій, Кібиш Володимир, Іван, Антон, Віктор та Назар, Смулка Назар та Богдан, Сергійчук Віктор, Захар та Григорій, Павлюк Святослав та Сергій Бадига.

Другим фінішував «Моноліт». Не дотягнув футбольний клуб з Вараша до перемоги і в цьому сезоні, останній раз був чемпіоном шість років тому.

Вирвавшись з-за спини Воронок, на третій сходинці фінішував «Стир» з Великих Телкович, який вперше в новітній футбольній історії став призером.

В другій лізі «Стир» із Заболоття, який тривалий час впродовж сезону очолював турнірну таблицю, на фініші зумів лише розміститись за призерською трійкою. А поповнять «вищий» ешелон районного футболу «Олімп» з Жовкинь (який обіграв в останньому турі у себе вдома саме Заболоття – 2 : 1) та «Зірка» з Великого Жолудська (після першого кола була лише шостою). Успішним можна назвати виступ футбольного клубу з Лозок, який два роки як відновив своє існування та став третім призером другої ліги.

Також 22 жовтня став відомий і володар Кубка Володимиреччини. У фінальному двобої зійшлися новоспечений цьогорічний чемпіон з Кідер та минулорічний тріумфатор змагань «Горинь» з Великих Цепцевич. Причому останніх у Кубку переслідувало якесь прокляття: до цього вони поступилися у чотирьох поспіль фіналах з однаковим рахунком – 1 : 2. Тож зустріч носила неабиякий принциповий характер. Основний час гри завершився з нічийним рахунком 2:2. Довелося грати додатковий час, де сил побільше виявилося в «Горині», які зуміли провести ще два голи.

Володарями кубка на чолі з Ярутами Олександром Володимировичем та Павлом стали: Самулік Олександр та Богдан, Булботко Сергій та Похозей Олександр, Івашин Володимир та Крупський Віталій, Ярута Михайло, Сергій та Олександр Іванович, Кушнір Анатолій та Павло, Гребень Станіслав та Микола, Пархомчук Анатолій та Волощук Віталій, Китун Михайло та Корзюк Віталій, Кібиш Володимир та Губеня Олег, Брик Віктор, Павлюк Євген та чугай Роман. Необхідну підтримку для команди надав Анатолій Новак.

Після матчу відбулося нагородження як чемпіона, так і володаря Кубка.

Невдовзі на прихильників футболу Володимиреччини чекає ще одне свято. 5 листопада на стадіоні «Янтар» відбудеться вирішальний матч сезону 2017 року. Суперкубок району розіграють володарі кубка «Горинь» (В.Цепцевичі) та чинні чемпіони «Юність» (Кідри).